העסק שלכם חשוב לכם ואתם רוצים למתג את המוצר שלכם בצורה הטובה ביותר? לפני שאתם בוחרים את המיקום, את הזמן ואת כל השאר, כדי  שנדבר על מדבקות ועל בחירה נכונה שתהפוך את המוצר שלכם מועדף מאוד ביחס לכל השאר.

מדבקות, יש כל מיני סוגי מדבקות, יש מדבקות שקופות, יש מדבקות לבנות אבל בגדול אפשר לומר כי התפקיד של המדבקות הוא לספק את המידע ואת המחיר בצורה ברורה כך שהלקוח שלכם לא יתחרט וימצא לו את הנקודה הבאה.

אילו סוגי מדבקות יש ומה כדאי לבחור?

זה מאוד תלוי מה עושים, אם אתם אוהבים לשים את המוצרים שלכם מחוץ לחנות ועניין מזג אוויר חשוב לכם, כדאי מאוד שלא לפסוח על מדבקות חזקות שלא ייפגעו לא מהשמש הקופחת ולא מהגשם שיורד.

כאמור, מדבקות מעבר להיותן יפות חשוב מאוד למצוא מדבקות שיספקו את התשובה המלאה ולא רק עבור המחיר אלא גם משהו שיעביר את המסר בבהירות מלאה גם לאחר כמה שנים.

כמה עולה מדבקה?

המחירים של המדבקות משתנה, כל אחד ומה שהוא צריך בפועל. יש מדבקות זולות יותר ויש יקרות יותר. בגדול כפי שתמיד אומרים את זה, חשוב לציין למה המדבקות אמורות לשמש בפועל? אחרי שיודעים למה צריך את המדבקות אפשר לדבר על המחיר שגם הוא תלוי בעיקר בזכות הכמות, יש מקומות שבמידה ותבחרו מדבקות בכמות גדולה תוכלו לקבל הנחה, כאמור ככל שהכמות תעלה כך יהיה קל יותר לבחור את כל השאר.

כמה מדבקות צריך עסק?

כמו כל דבר, גם כאן חשוב מאוד למצוא את הכמות של המדבקות, לוודא כי הכמות אכן מתאימה והיא יכולה להגיע אליכם כחלק שוטף משאר האמצעים של הארגון.

עלות המדבקות תיקבע אף היא לפי הכמות, אבל שוב חשוב לציין כי מדבקות לעסק הן מצרך חשוב ביותר ולכן חשוב לקנות מראש כמה וכמה מדבקות שתשרתנה אתכם לטווח הארוך ביותר.

כלומר, אם מדבקה אחת מתבלה, תמיד תהיה מדבקה נוספת שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

By admin